Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Nimeni nu poate sa ma faca sa te uit... Chiar daca...sunt departe... O sa vin si o sa-ti placa...Tot ce-ti fac fac fac... Iti e pe plac plac plac...
Postari similare
-
Nu renunt la cuvinte, lucrurile sunt simple, cand iubesti o arati1 -
Dragostea e de neinteles Cand o vezi1 -
E o poveste fara nume si fara3 -
Iubirea-n general e ca un joc de1 -
Din tot ceea ce-ti daruieste viata pastreaza0 -
Tu nu esti linga mine...Dar eu stiu ca noi1 -
Poate exista si dragoste adevarata dar dragostea5 -
Sa te lasi de iubit, e ca si cum te-ai lasa de fumat1 -
Nimeni nu-mi poate fura zambetu care imi1 -
Motivul pentru care indragostitii nu se plictisesc unul de celalalt consta in1 -
Te iubeste nu acel care vesnic iti1 -
Dragostea - Toata viata mea am auzit6 -
Un baietel si o fetita plangeau .. Cineva-i intreaba1 -
Sunt persoane care nu inceteaza niciodata sa0 -
E trist sa suferi uneori dar e3 -
M-ai facut sa devin eu ceea ce19 -
Dragostea imatura spune1 -
Numele tau e scurt Dar ocupa tot1 -
Cheia catre inima mea va fi mereu3 -
Daca vreodata luna nu-ti va fi aproape2
Fii primul care comenteaza 😁