Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Cand iubiti o persoana chiar daca va face sa suferiti, tot pe umarul ei va doriti sa plangeti, chiar daca v-ar face ceva ingrozitor, tot in bratele ei va doriti sa gasiti consolare...
Postari similare
-
Exista un loc in care poti atinge1 -
Sigur ca exista si dragoste la prima1 -
Certuri nervi multe se-ntampla intre noi dar0 -
Chiar daca distanta ne desparte eu mereu1 -
Uneori iti ajunge doar cateva secunde sa1 -
Ea: Si daca o sa te indragostesti de alta fata? El: Care fata mai0 -
Inainte de a renunta la tot -3 -
Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca...3 -
Multumesc sulfetului tau bun pentru ca m-a1 -
Iubeste caci iubind vei invata sa suferi si suferind vei invata1 -
O fetita de 5 anisori si-a intrebat fratele mai1 -
Daca ti-am gresit Iarta-ma Daca ma urasti3 -
Nu frumusetea decide pe cine s1 -
Sub soare nu-i nici un cuvant atat2 -
Un barbat cu adevarat indragostit ar face0 -
Dragostea pe care ti-o daruieste o mama1 -
Singurul barbat de care ai nevoie in viata ta1 -
Daca dragostea e oarba1 -
Dragostea nu este doar un zambet nu1 -
Citeodata ma simt mama lui Sunt fericita1
Fii primul care comenteaza 😁