Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Uneori, simt.... simt ca viata e nedreapta cu mine. Simt ca ... orice as face, mereu mi-ar iesi prost si as dezamagi multe persoane. Simt ca...oricat as incerca sa ajut, as incurca si mai mult lucurile
Postari similare
-
Trag un fum sperand ca-l voi uita8 -
Ai vrut sa fac o piesa am2 -
Telefonul il strang cu obsesie in mana2 -
In jurul meu lumea s-a schimbat desi2 -
Stii momentul ala cand simti ca esti4 -
E greu cand tu te gandesti la2 -
Timpul nu vindeca nimic doar ca imbatranim1 -
Primul sarut nu se uita niciodata Asa4 -
Tacerea este cel mai zgomotos plans al3 -
Toate trec! asa se spune, insa nimic2 -
Si-mi amintesc de noi.. de tine.. de zilele in care totul4 -
Un gand Cand cel mai bun prieten2 -
Calca-ti pe orgoliu si raspunde-mi la intrebare4 -
Intr-o zi esti totul pentru cineva in4 -
E ciudat cum o persoana iti poate sfarima inima si tu il2 -
Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart0 -
Cine te iubeste NU te raneste, NU te minte2 -
A trecut un timp de cand n-am5 -
Am pus prea multe "virgule" acolo unde trebuia2 -
Ma uit la el nici macar nu2
Fii primul care comenteaza 😁