Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Cel mai trist este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul.
Postari similare
-
Toti in jurul meu imi vand complimente16 -
Spui ca iubesti ploaia, dar folosesti o umbrela sa nu te uzi2 -
Imi e teama Pur si simplu imi2 -
Si-mi amintesc de noi.. de tine.. de zilele in care totul4 -
Te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare3 -
Vorbesc cu el dar te am in3 -
A mai trecut o zi si va mai trece una...1 -
Durerea te-a maturizat te-a pus pe ganduri2 -
Mi-e sila Mi-e sila de tot Lumea2 -
Incearca putin fard si un zambet fals2 -
Doar iubirea le vindeca pe toate dar4 -
Cine te iubeste NU te raneste, NU te minte2 -
Tacerea este cel mai zgomotos plans al3 -
Se prelinge o lacrima din ochi...si nu inteleg ce e1 -
Zambetul uneori este tipatul dupa ajutor8 -
Innorat...se prevad precipitatii sub forma1 -
E trist sa te simti singur chiar3 -
Si eu gresesc ranesc mint dar atunci4 -
Daca nu te iubeste cel pe care14 -
Desi am fost trista de prea multe ori, am reusit0
Fii primul care comenteaza 😁