Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Poate fi cea mai frumoasa din univers. Daca nu ai ce discuta cu ea... Hi, bitch! Bye, bitch!
Postari similare
-
Fetelor feritiva de baietii cu masini noi2 -
La ce bun sa contrazici o femeie?1 -
La ce bun s contrazici o femeie2 -
Fetele sunt ca telefoanele Ne place sa2 -
Femeia perfecta este cea care stie sa12 -
Vreau un baiat care sa imi strice1 -
Atinge-i inima nu corpul Fura-i aten4 -
Cele mai frumoase cadouri pe care un11 -
Femeia nu vede niciodata ce-ai facut pentru ea0 -
Suntem pustoaice cuminti care nu aducem belele15 -
Daca sunt draguta cu oamenii care nu ma suporta, nu inseamna ca am 2 fete18 -
Toti sunteti in stare sa cuceriti o12 -
Cand o femeie isi contureaza buzele, este ca si cand1 -
Sunt femeie dar pot sa iubesc chiar4 -
Descopeream femeia si pe masura ce inaintam2 -
Protejeaz-o ca pe o fiica Iubeste-o ca3 -
In lume sunt orbi Tu - pentru2 -
Pentru orice femeie dorita de majoritatea barbatilor exista0 -
Daca vezi un baiat deschizand usa de1 -
Dragostea este efortul pe care il face3
Fii primul care comenteaza 😁