Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din acel loc sa ti se simta lipsa!
Postari similare
-
Fiecare este arhitectul propriului viitor1 -
Rasul este ca stergatorul de parbriz nu71 -
Experienta este cel mai dur profesor, pentru ca intai iti0 -
Timpul meu in viata ta A expirat12 -
Ca sa stii sa traiesti bine ai1 -
Prefa-te ca esti trist si bucura-te de viata2 -
Poti sa astepti sa-ti vina randul3 -
Mi-am dat seama ca viata este ca2 -
Cam cat de sincer e un suflet cand se stinge1 -
Nu amana veselia pe miine si sexul1 -
Nu e timp sa-ti para rau de nimic, caci doar1 -
Viata printre straini te invata cumpatarea2 -
La ce te gandesti aceea si devii2 -
Zambetul este ca stergatorul unui parbriz nu9 -
Viata e ca o cutie de ciocolate0 -
Cand suferi nu privii in urma cu8 -
Ce facem pentru noi moare cu noi0 -
Cele mai importante lucruri in lume au1 -
Nici tu nu te cunosti candva ve-i0 -
De simti in tine prabusirea unei iubiri2
Fii primul care comenteaza 😁