Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Si stiu ca nu pot sa trec prin viata fara sa gresesc... Putin, cate putin, cresc, invat sa traiesc... Asa cum vreau, asa cum stiu, trebuie sa intelegi... Drumu pe care tu mergi, singur il alegi...
Postari similare
-
Daca as fi copil mama mi-ar spune47 -
Diferenta dintre bogat si sarac este ca0 -
Moartea nu e trista Trist este faptul1 -
Pentru cineva noi suntem vesnic ocupati iar5 -
Uita-te bine la lucrurile mici din viata0 -
E mai bine sa pierzi un minut1 -
Cam cat de sincer e un suflet cand se stinge1 -
Rasul este ca stergatorul de parbriz nu71 -
Totul se termina cu bine intr-un sfarsit2 -
Te nasti om, iar pe parcurs devii2 -
Traim unele dezamagiri ca mai apoi sa0 -
Nu exista ceva mai rau decat1 -
Daca nu faci lucruri prostesti cand esti1 -
Ca sa intelegi cine este vinovat pentru1 -
Daca vrei sa fii fericit o clipa0 -
Viitorul nu imi apartine dar destinul mi-a0 -
Uneori trebuie sa te indepartezi pentru a3 -
Daca sunt draguta cu oamenii care nu ma suporta, nu inseamna ca am29 -
Viata este o tragedie pentru cel care simte si o1 -
Viata noastra este o carte iar dragostea14
Fii primul care comenteaza 😁