Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Nu imi place sa sterg mesajele vechi, pentru ca ma simt ca si cum as sterge o istorie
Postari similare
-
Faima existentei umane nu consta in a0 -
Bolnavi de speranta asteptam intruna iar viata14 -
Nu e timp sa-ti para rau de nimic, caci doar1 -
De la viata trebuie sa te-astepti la1 -
Daca viata este un test atunci imi6 -
Nu abandona ceea ce nu stii sa0 -
Scopul vietii este o viata plina de1 -
Internetul nu ne apropiaza Este o singuratate4 -
Bucura-te de viata, pentru ca iti da ocazia1 -
Uneori oamenii nu realizeaza ceea ce facem1 -
Daca dai pumni in pereti atunci cand nu mai suporti0 -
Viata-i ca o curva, te bucuri cat te bucuri, dupa care0 -
Iubesti pe cineva cu gandul la1 -
Daca ai intelege si ai crede cu0 -
Omul nechibzuit cauta fericirea in departare Cel1 -
Lumea vede aude si vorbeste Din pacate0 -
Pretuieste fiecare clipa din fiecare zi pentru6 -
Oricate sfaturi ar exista anumite lectii le30 -
Tine minte Daca iti este greu -3 -
Moartea nu e trista Trist este faptul1
Fii primul care comenteaza 😁