Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Deja e prea tarziu pentru a ma intoarce in trecut si a incepe totul corect, insa nu e prea tarziu de a merge inainte pentru a finisa totul corect!
Postari similare
-
Daca vrei sa vezi curcubeul - trebuie0 -
Zambeste maine poate fii mai rau35 -
Numai privindu-ti copilul intelegi ca nu traiesti3 -
S-au adunat cativa ani speram la bine16 -
Fa-i un cadou lui Dumnezeu daruind din7 -
Razi cand esti suparata Zambeste cand esti8 -
Nu ma gandesc niciodata la viitor Oricum4 -
N-o faci pentru viitor daca nu pui52 -
Vreau sa traiesc, sa nu imbatranesc0 -
Fie ca cei pe care i-am parasit3 -
E mai bine sa pierzi un minut1 -
Nu uita langa cel mai inalt punct4 -
La un moment dat iti dai seama9 -
Omul intelept nu spune tot ce gandeste1 -
Ambitia te ajuta dar orgoliul te distruge8 -
Ca o piesa de teatru, asa este viata: nu conteaza cat de mult1 -
Daca vrei sa ajungi repede - mergi4 -
Daca lupti atunci poti sa pierzi daca2 -
Rasul este ca stergatorul de parbriz nu71 -
Fiecare lucru isi are vremea potrivita Si1
Fii primul care comenteaza 😁