Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Te simti asa bine cand cineva iti spune "ai grija", dar te simti si mai bine cand auzi "o sa am eu grija de tine!
Postari similare
-
Egoista e cuvantul ce ma defineste cel2 -
A-ti fi frica de dragoste inseamna a-ti fi frica de viata1 -
As iubi vantul dar el mereu fuge, as iubi fulgerul dar el ma va strapunge1 -
Persoanele de neuitat din viata ta sunt2 -
Cand cineva te iubeste, nu trebuie sa ti-o spuna1 -
Dintre toate religiile cea mai frumoasa este1 -
Singurul barbat de care ai nevoie in viata ta1 -
Si am invatat ca doua cuvinte pot1 -
Tu nu esti linga mine...Dar eu stiu ca noi1 -
Mereu am simtit nevoia de a avea17 -
Dragostea este forta care poate misca Universul1 -
Cand nu spun nimic defapt vreau sa3 -
Daca prea des spui cuvintele Te iubesc8 -
Iar tu vei fi doar una, intotdeauna...Cand vor cadea1 -
Nu uita candva ne vom revedea si0 -
Orice golan se schimba in fata iubirii1 -
Iubirea nu trebuie sa fie perfecta Sa1 -
Dragostea ii face pe oameni sa se2 -
Fa-ma sa-nteleg ce-i1 -
Asta e iubirea incepe cu niste fluturi3
Fii primul care comenteaza 😁