Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
In dragoste nimeni nu poate lega pe nimeni, fiecare este raspunzator pentru ceea ce simte si nu putem da vina pe altul pentru asta. Nimeni nu pierde pe nimeni pentru ca nimeni nu poseda pe nimeni
Postari similare
-
Fa-ma sa-nteleg ce-i1 -
Uneori distanta nu reprezinta nici o bariera1 -
Daca relatia noastra sa sfarsit nu inseamna6 -
Spui ca iubesti ploaia, dar folosesti o umbrela sa nu te uzi1 -
Iar tu vei fi doar una, intotdeauna...Cand vor cadea1 -
Te iubesc si te voi iubi intotdeauna, iar daca si dupa moarte0 -
Si ii spun lasa-ma, ma ia in brate si-mi zice "Iubeste-ma!". Il sarut si2 -
Cand te-am vazut pe tine mi-au trecut13 -
Inainte de a renunta la tot -3 -
Uneori inima vede ce este invizibil pentru1 -
Majoritatea fetelor isi doresc un baiat care4 -
Persoana iubita este ca o ciocolata - cu nimeni5 -
Cel mai frumos la oameni sunt ochii1 -
Fericirea nu inseamna sa ai ceea ce1 -
Cred ca incep sa fiu dependenta de iubirea ta si tot ce vreau e sa simt1 -
O sa iubesc din nou chiar daca20 -
Dragostea este efortul pe care il face1 -
Dragostea este compusa dintr-un singur suflet care0 -
Nu am nevoie nu am nevoie nu1 -
Ochii vad inima cere... Am curaj dar0
Fii primul care comenteaza 😁