Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Fa-ma sa-nteleg ce-i "trecut", ce-i "viitor". Trezeste-ma te rog din universul meu incolor
Postari similare
-
Mai bine doi decat unul Caci daca1 -
Mereu am simtit nevoia de a avea17 -
Cand te uiti la ea parca te1 -
Spui ca iubesti ploaia, dar folosesti o umbrela sa nu te uzi1 -
Nu cunoastem adevarata adancime a dragostei de0 -
Dragostea ce ti-o port nu e doar0 -
Cel mai frumos la oameni sunt ochii1 -
Vreau sa iti spun ca NU tin2 -
Dragostea imatura spune1 -
Citeodata ma simt mama lui Sunt fericita1 -
Nu am nevoie nu am nevoie nu1 -
Nu conteaza cat de des va vedeti0 -
Invata sa ma pastrezi si nu am2 -
Unul dintre cele mai frumoase lucruri ale1 -
Nu privi in alta parte cand ai1 -
Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura2 -
Quot Dragostea quot pentru ei este doar1 -
Se scrie quot gelozie quot dar de0 -
Nu iubesti o femeie pentru ca e8 -
Nu-l parasi niciodata pe cel care il1
Fii primul care comenteaza 😁