Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Si da... poate ca toate despartirile dor, unele mai tare, unele mai putin, unele pe o perioada mai lunga de timp, altele pe o perioada mai scurta... oricum ar fi, e dovada clara ca odata ti-a pasat si ai pus suflet
Postari similare
-
Am crezut intr o relatie ce parea1 -
Doi ochi plini de lacrimi Un zambet3 -
Eu am crezut in tine tu ai6 -
Stiu ca a durut atunci cand ma certam cu tine1 -
Iti spui mereu ca n-ai nevoie de3 -
Vreau sa-ti demonstrez ca pot merge mai2 -
Numai cred in el Imi spune ca1 -
Tu nu esti linga mine...Dar eu stiu ca noi privim1 -
Oamenii care par reci si indiferenti candva3 -
Ce este amorul E un lung prilej3 -
Dragostea incepe cu un zambet infloreste cu2 -
Si totul incepe cu un Buna Apoi2 -
Am crezut ca am lumea la picioare2 -
M-am saturat sa te cred atat Sa2 -
Nu mai am cuvinte nu mai am2 -
Acum vezi pentru el esti o oarecare...0 -
Fara sa vreau realizez cum imaginea ta7 -
Nu mai pune tu atatea sentimente din2 -
Cand cineva la care tii pur si1 -
Trag un fum sperand ca-l voi uita3
Fii primul care comenteaza 😁