Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva...Atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta...Sa te gandesti doar la mine mereu...Si ce ai in jur sa iti spuna doar numele meu, mereu
Postari similare
-
Pretuieste acum! dar nu pe1 -
Am inteles ca totul s-a terminat dar5 -
Doar timpul ne mai leaga de trecut3 -
As vrea sa uit tot ce a2 -
Am plans am suferit am pierdut atatea2 -
O greseala poate am facut si eu9 -
Ti-ai sters singura lacrimile cand el te3 -
Inca te iubesc te doresc te caut5 -
E greu sa iubesti e greu sa2 -
M-am saturat sa te cred atat Sa2 -
O lacrima pe obrazul meu arata cat2 -
Pe fiinta ce o iubim o cunoastem10 -
Ce n-as da sa nu fi fost...Totul atat de frumos2 -
Sa ma bucur pentru ca suntem prieteni sau...2 -
Fara sa vreau realizez cum imaginea ta7 -
Si exista mereu un quot Am nevoie3 -
E una dintre zilele alea proaste Ma2 -
Adorm in fiecare noapte cu gandul la1 -
Poate incerc prea mult sa m-amagesc...1 -
E una dintre zilele alea proaste... Ma gandesc la tine si doar ma doare1
Fii primul care comenteaza 😁