Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
O lacrima pe obrazul meu, arata cat mi-a fost de greu, dar nu regret nimic, eu te-am iubit!
Postari similare
-
Inima mea e un templu... intri, te rogi si daca meriti ramai1 -
Si am incredintat inima, doar ca nu in mainile2 -
M-ai avut dar m-ai pierdut Dar iti1 -
Sa stii ca nu te-am uitat, chiar daca...2 -
Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva...Atunci cand o sa vezi1 -
Nu plange dupa un baiat lasa-l pe18 -
Iubirea e un cuvant care te face2 -
Daca nu erai tu poate nu mai3 -
Nu pot sa iubesc fara sa am3 -
Tu de vei iubi pe alta...Eu nu pot sa te opresc!1 -
Si imi imaginez ca fumul de tigara5 -
Ce-am iubit ma lasat si sa dus3 -
Nu mai pune tu atatea sentimente din2 -
Credeam ca si pe tine te-am pierdut la-nceput...1 -
Am crezut ca am lumea la picioare2 -
Ai s-o gasesti intr-un album demult uitata3 -
Zambetul tau e fals ca de obicei1 -
Ti-ai sters singura lacrimile cand el te3 -
Viata merge inainte ce a fost a18 -
Cel care iubeste tare, mult timp nu-si da seama ca el nu1
Fii primul care comenteaza 😁