Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Nu vreau explicatii! Ca mi se par cele mai penibile conversatii!
Postari similare
-
E greu sa iubesti, e greu sa nu iubesti, dar cel mai greu2 -
Nu uita de mine Nu pentru ca2 -
Te-ai intrebat vreodata de ce nimeni nu12 -
Vreau sa simt din nou ca pot3 -
Inca te iubesc te doresc te caut5 -
Sa fii o persoana puternica inseamna sa1 -
N-am sa mai simt pentru altul ce7 -
Acum esti departe de mine... stii cat te-am iubit, iar acum1 -
Daca doi fosti iubiti raman prieteni Ori2 -
Poate ca am plecat de langa tine6 -
Tie dor de clipele cu mine uite21 -
Si da poate ca toate despartirile dor3 -
Iubirea e un cuvant care te face2 -
E greu sa stergi ceva din minte1 -
Doar timpul ne mai leaga de trecut3 -
De simti in tine prabusirea unei iubiri3 -
Erai fata inocenta Pentru el erai fata4 -
Sa ma bucur pentru ca suntem prieteni sau...2 -
Ea ar fi lasat totul pentru tine3 -
Iti spui mereu ca n-ai nevoie de3
Fii primul care comenteaza 😁