Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Inima mea plange si nu vreau sa vada. Nu vreau sa vada pentru ca nu intelege. Cum a trecut timpul si mie tot nu-mi trece
Postari similare
-
Nu conteaza cat de mult viata ne7 -
Si am incredintat inima, doar ca nu in mainile2 -
Trece greu si nu mi-e bine...2 -
Credeam ca iubirea noastra e unica sub soare...3 -
Zambetul tau e fals ca de obicei1 -
Poate incerc prea mult sa m-amagesc...1 -
Sa ma bucur pentru ca suntem prieteni sau...2 -
Hai intoarce-te si indrazneste sa ma privesti3 -
M-ai avut dar m-ai pierdut Dar iti1 -
Imi place sa ne plimbam prin ploaie. Cel putin...1 -
Oare iti mai pasa Oare iti mai5 -
Nu-mi doream sa simt iubirea, acum o am in gand1 -
Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru..3 -
Oamenii care par reci si indiferenti candva3 -
Totul e perfect, exceptand faptul ca1 -
Casa ta avea mirosul ei de lume12 -
Nu iti doresc raul Faptul ca m-ai1 -
M-ai uitat. Pentru altcineva tu m-ai lasat. Si ma intreb1 -
Si dupa cateva luni poate ma vei6 -
Ti-ai sters singura lacrimile cand el te14
Fii primul care comenteaza 😁