Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Ce n-as da sa nu fi fost... Totul atat de frumos... Sau tu acum asa de rece... Te iubesc..Dar LAS CA-MI TRECE!
Postari similare
-
Nu uita de mine Nu pentru ca2 -
Si noaptea ma adormeai cu povesti mi-e4 -
As vrea sa te am langa mine4 -
M-am saturat sa te cred atat Sa2 -
Nu vreau explicatii Ca mi se par14 -
Vreau un vis cu tine diseara cand7 -
Oare iti mai pasa Oare iti mai5 -
Cel mai crud lucru e sa lasi1 -
Un ocean de lacrimi simt Ochii mei3 -
Te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare2 -
E ciudat cum o persoana iti poate3 -
Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus...1 -
Ti-ai sters singura lacrimile cand el te3 -
Numai cred in el Imi spune ca1 -
Daca doi fosti iubiti raman prieteni Ori2 -
Poate o sa fiu din nou cu4 -
Casa ta avea mirosul ei de lume12 -
Ce este amorul E un lung prilej3 -
Poti sa ai milioane de persoane alaturi2 -
Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine0
Fii primul care comenteaza 😁