Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Cand ma privesti, ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe care le-ai pierdut?
Postari similare
-
Este greu sa ii spui mintii tale2 -
Cauta-ma cand iti vei aminti de momentele1 -
Acum vezi pentru el esti o oarecare...0 -
In noapte stau si plang... La inima ta nu pot sa ajung...0 -
Timpul meu in viata ta A expirat5 -
Sa stii ca nu te-am uitat, chiar daca...2 -
Tu nu esti linga mine...Dar eu stiu ca noi privim1 -
Cine te iubeste NU te raneste NU2 -
E ciudat cum o persoana iti poate3 -
Prea multe amagiri turnate in pahare mult2 -
Niciodata nu vei mai putea intoarce timpul5 -
Ce n-as da sa nu fi fost...Totul atat de frumos2 -
Acum totul e sters intre noi, doar amintiri ... Pacat ! Ne iubeam4 -
Viata merge inainte ce a fost a18 -
Poate o sa fiu din nou cu4 -
Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru..3 -
Si noaptea ma adormeai cu povesti mi-e4 -
Vreau sa simt din nou ca pot3 -
Multi spun quot te iubesc quot cu3 -
Si da poate ca toate despartirile dor3
Fii primul care comenteaza 😁