Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Tii foame ? Nu!... Tii sete ? Nu!... Fete vrei ? Doua!...
Postari similare
-
Am incredere in fete ca-n franele de7 -
El -nu trezi fiara din mine Ea1 -
Prostu' rade de prost ca cica prostu' nu prea stie1 -
Traieste-ti viata caci mort vei fi0 -
Daca tu mananci la bucatarie in camera2 -
Nimeni nu moare virgin...viata ne...3 -
Clipele frumoase eu mi le traiesc Nu21 -
Daca dragostea e oarba ... cumpara-i...0 -
Norocul bate la usa o singura data20 -
Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face24 -
In fiecare din noi traieste un super1 -
Si acasa a ei o stiu de2 -
Rezultatul activitatii creierului uneori neaga faptul existentei3 -
Cum iti asterni cum vine altul si20 -
Prostu rade de prost ca cica prostu2 -
Nu-ti fa griji din cauza kilogramelor in0 -
Sunt un amant asa de bun pentru ca exersez3 -
Daca toti copiii ar ajunge ce doresc3 -
Barbatul vaneaza femeia pana cand ea il4 -
Dau 1.000.000 de euro pentru cei ce nu citesc5
Fii primul care comenteaza 😁