Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Doi politisti, patruleaza in plin ger al Craciunului.
Unul dintre ei isi tot freaca mainile si isi sufla in pumni. Celalalt il intreaba:
- De ce iti tot freci mainile?
- Ca mi-e frig...
- Pai, baga-ti mainile in buzunar, ma'!
- Da' acolo imi sunt manusile!...
Unul dintre ei isi tot freaca mainile si isi sufla in pumni. Celalalt il intreaba:
- De ce iti tot freci mainile?
- Ca mi-e frig...
- Pai, baga-ti mainile in buzunar, ma'!
- Da' acolo imi sunt manusile!...
Postari similare
-
Dupa rezultatele foarte bune obtinute la un2 -
Examen la Academia de Politie br Unuia1 -
Intrebare Stiti de ce poarta politistii trese0 -
Pentru ridicarea nivelului de pregatire al Politiei, politistii fac un curs de educatie sexuala0 -
De ce cara politistii apa in portbagaj?1 -
Intrebare De ce merg politistii cate doi3 -
Intrebare De ce merg politistii cu spatele2 -
Un politist emancipat sta alaturi de un tigan pe marginea drumului1 -
Un politist intra intr-un magazin de electronice3 -
Popa pe bicicleta da sa treaca pe5 -
Intrebare Ce zice un politist unui prezervativ3 -
Un politist observa o batrina pe strada1 -
Un tip vorbea la telefon in timp2 -
Un politist alerga dupa un hot Hotul0 -
Intr-un raport al Politiei sta scris br5 -
Intrebare De ce merg politistii in misiune2 -
Agentul de circulatie doreste sa afle cum1 -
Intrebare Care este asemanarea dintre un politist2 -
Intrebare De ce dupa toate cele mai3 -
Trei politisti colegi la sectie isi barfesc2
Fii primul care comenteaza 😁