Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Intrebare: De ce pun oltenii televizorul pe dulap?
Raspuns: Ca sa se uite la fete sub fusta!...
Postari similare
-
Intr-un compartiment de tren un oltean si2 -
De ce nu au oltenii cimitire si morminte?1 -
De ce poarta oltenii camasi in patratele albe si negre?4 -
Doi olteni se plimbau pe ulita satului4 -
Intrebare De ce isi tin oltenii ceasul1 -
Doi olteni mergeau pe strada - Ma'3 -
Intrebare De ce mananca oltenii fasole Raspuns1 -
Un oltean isi viziteaza fata maritata la1 -
De ce au oltenii gatul lung? Sa poata privi peste2 -
Intrebare De ce oltenii tin televizorul in0 -
Oltenii nu mai vazusera niciodata o oglida3 -
Intrebare De ce sunt oltenii atat de5 -
Intrebare De ce oltenii pun praz pe1 -
Intrebare De ce nu se culca oltenii2 -
Intrebare De ce arunca oltenii ceasurile pe3 -
Intrebare De ce trec oltenii strada Raspuns1 -
Titanicul' a lovit icebergul si incepe sa1 -
Patru olteni pescuiau dintr-o barca La un2 -
Intrebare Din ce e facuta o bomba2 -
De ce au oltenii camasi cu patratele?0
Fii primul care comenteaza 😁