Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
Intrebare: De ce li se spune oltenilor 'OLTENI'?
Raspuns: Pentru ca au raul OLT prin preajma!
Intrebare: Cum li se va spune daca va seca OLTUL?
Raspuns: 'SECATURI'!
Postari similare
-
Intrebare De ce mananca oltenii fasole br2 -
Intrebare De ce stau mereu oltenii cu3 -
Intrebare Cum arata un WC la olteni1 -
Intrebare Ce zice un oltean atunci cand2 -
Intrebare De ce oltenii dorm cu doua1 -
Ungurul Pista da nas-in nas cu un5 -
De ce au oltenii gatul lung? Sa poata privi peste2 -
Intrebare De ce poarta oltenii camasi in4 -
Intrebare De ce oltenii nu dorm niciodata3 -
De ce imperecheaza oltenii cioara cu pestele?5 -
Intrbare Ce au facut oltenii cand au0 -
Intrebare De ce sunt oltenii muzicieni br2 -
Doi oltenasi in vacanta la ora dimineata1 -
O femeie cam 'trecuta' babuta chiar trece1 -
Intrebare Stiti de ce au oltenii camasa6 -
Intrebare De ce isi lasa oltenii mustata6 -
Intrebare De ce sunt oltenii atat de5 -
Intrebare De ce au oltenii camasa in2 -
De ce vor oltenii sa aiba vaca precum girafa?3 -
Oltenii cand nu au ce face se4
Fii primul care comenteaza 😁