Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 12 ani
De ce nu au oltenii cimitire si morminte? Pentru ca toti emigreaza si se inmormanteaza in Ardeal....
Postari similare
-
Oltenii declara razboi chinezilor br Unul mai3 -
Un cioban pastea de oi intre doua2 -
Intrebare De ce nu mananca oltenii muraturi2 -
Intrebare De ce oltenii nu dorm niciodata3 -
Doi oltenasi in vacanta la ora dimineata1 -
Intrebare De ce vor oltenii sa aiba4 -
Olteanul merge la casa de bilete4 -
Intrebare Cum verifica oltenii daca nevasta lor1 -
Intrebare De ce trec oltenii strada Raspuns1 -
De ce arunca oltenii ceasul pe geam?4 -
Un oltean hotaraste ca trebuie neaparat sa se apuce de skydiving1 -
Doi olteni se plimbau pe ulita satului4 -
Titanicul' a lovit icebergul si incepe sa1 -
Intrebare Stiti cum isi fac oltenii gard1 -
Ce sunt oltenii? Evrei refuzati la4 -
Patru olteni pescuiau dintr-o barca La un2 -
De ce se inmormanteaza oltenii in picioare?1 -
Doi olteni mergeau pe strada - Ma'3 -
Ce face olteanul cand nu are ce face?2 -
Intrebare De ce oltenii se aseaza in2
Fii primul care comenteaza 😁