Swipe pentru a naviga
Sugubat
acum 11 ani
Intrebare: De ce nu merge e la petreceri?
Raspuns: Pentru ca nu se integreaza.
Postari similare
-
Stii bancul cu iarna?16 -
Stii bancul cu Celentano?17 -
Intrebare Cum se numesc cei sapte americani2 -
Intr-o zi Stefan cel Mare a scapat6 -
Intrebare Ce diferenta este intre femei si3 -
Intrebare Stiti ce e un SCARABEU br1 -
Intrebare De ce au moldovencele nasul stramb2 -
Intrebare De ce stau blondele la semafor1 -
Stii bancu cu maru?4 -
Intrebare Care este diferenta dintre un camion12 -
Stii bancul cu dulapu?5 -
Stii bancul cu ceasca?13 -
Intrebare De ce s-au inventat masinile br1 -
Intrebare Ce este albastra si umbla pe3 -
Intrebare Ce iese din combinarea unei femei12 -
Care e diferenta dintre studenti si timp?5 -
Intrebare Care este diferenta dintre un programator5 -
Stii bancul cu Tudor?21 -
Intrebare Ce ce s-au inventat masinile br2 -
Intrebare Care este situatia in care un8
Fii primul care comenteaza 😁